Корзина
157 отзывов
+380444999180
+380733613928
+380678791474
УкраинаКиевОстровная, 16 (р-н Столичного шоссе)
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Продаж та ремонт садової техніки "Садмаркет"

Газонокосарки-роботи HUSQVARNA

Роботизована газонокосарка

Automower® від Husqvarna – світового лідера в області догляду за газонами за допомогою роботизованих газонокосарок

Підтримка якості газону може бути важкою працею. Automower® від Husqvarna – це не просто газонокосарка. Це концепція роботизованого пристрою, який виконує всю роботу за вас – цілодобово й без вашого нагляду.

ГалереяСписок

Високо чи низько, вдень чи вночі, під час дощу або під сонцем

Переміщення без усталеної схеми дозволяє Automower® потрапити в кожен закуток вашого саду. Вона з легкістю може впоратися з вологими й дощовими умовами, важкою місцевістю включно зі схилами, отворами та навіть тимчасовими перешкодами на кшталт шишок і фруктів. Автоматична газонокосарка Automower® працює настільки тихо, що її можна залишати вночі, не турбуючись, що вона порушить чийсь спокій. Завдяки спеціальній програмі для косарки, доступній для деяких моделей, ви зможете повністю контролювати години її роботи, а отже й приводити газон до ладу, коли забажаєте.

Здорова трава

Автоматична газонокосарка Automower® від Husqvarna регулярно підстригає траву в міру її зростання. На даний момент це найдбайливіший спосіб косіння трави. Тоді як під час звичайного косіння знімається декілька сантиметрів трави, яку необхідно видаляти з газону, автоматична газонокосарка Automower® від Husqvarna знімає лише кілька міліметрів. Вони потраплять на землю, перемішаються з ґрунтом й удобрять ваш газон.

Надійний захист від крадіжки

Автоматична газонокосарка Automower® від Husqvarna захищена від крадіжок декількома способами. Для будь-якого втручання необхідний PIN-код. Коли косарку зупиняють або піднімають без введення коду, негайно ввімкнеться звукова сигналізація. У разі крадіжки косарка буде непридатною до роботи, адже вона не буде працювати з іншими зарядними станціями. Після повідомлення про крадіжку косарку буде внесено в чорний список міжнародної системи обслуговування Husqvarna.

Легке встановлення й використання без зусиль

Automower® від Husqvarna є повністю автоматичною газонокосаркою, що працює всередині електронної огорожі, створеної граничним проводом. Коли заряд її акумулятора закінчується, косарка повертається на станцію зарядки. Після разового встановлення, виконаного вами або дилером, ви зможете насолоджуватися газоном без значних зусиль на догляд протягом багатьох років.