сервіс якому довіряють!
 

Сервісний центр "Садмаркет", є спеціалізованим сервісним центром у Києві, який проводить діагностику, оцінку вартості, ремонт і післягарантійне обслуговування садової техніки починаючи з 2010 року.
За багаторічну роботу у сфері сервісу садової техніки на Українському ринку ми заслужили довіру багатьох великих компаній, а приватні клієнти рекомендують нас своїм друзям та близьким. Про що неодноразово дізнаємося від нових відвідувачів.

 

СадМаркет ― це не просто майстерня з ремонту садової техніки.

Ми ― професіонали своєї справи!

Завдяки нашому сервісному центру, обладнаному самим високоякісним обладнанням для проведення сервісу садової техніки, нам під силу впоратися навіть із найскладнішими видами поломок Ваших улюблених інструментів.

           Ми є одними з небагатьох сервісних центрів з ремонту садової техніки в Україні, хто має ліцензію від офіційних постачальників на проведення сервісного обслуговування садового інструменту. Вибираючи сервісний центр "SadMarket" Ви робите правильний вибір! Відремонтуємо швидко, якісно та завжди вчасно!
 

 

"Ми продаємо техніку, яку купили б самі!"
 

           Ми займаємося не тільки ремонтом садової техніки, але й продажем нових садових інструментів, та техніки: газонокосарки, культиватори, мотоблоки, бензопили, садові подрібнювачі, кущорізи, садові пилососи і ін. садову техніку. З повним списком товарів Ви можете ознайомитись у розділі  в разділі "Садово-паркова техніка".

  Також, Ви можете зателефонувати за нашим номером (044) 499-91-80, де кваліфіковані менеджери компанії "Садмаркет" допоможуть Вам зробити правильний вибір при покупці садово-паркової техніки, проведуть повний комплекс з передпродажної покупки.

Чому вибирають саме нас?

  • Завжди в наявності і на замовлення широкий асортимент оригінальних запасних частин і витраних матеріалів провідних світових виробників.

  • У сервісному центрі "SadMarket" Ви завжди можете відремонтувати техніку за гарантією, а також той інструмент гарантія на який вже закінчилася.

  • Якщо з яких-небудь причин Ви не можете привезти техніку самостійно або у Вас немає часу забрати її з нашого сервісного центру, скористайтеся нашою послугою  ― "Доставка Техніки в Ремонт".

        Тільки у нас проводиться якісна діагностика та оцінка вартості робіт з ремонту. Після проведення діагностики майстер-приймач зв'язується із замовником та повідомляє вартість ремонту техніки та приблизний термін виконання робіт.

     Якщо ціна ремонту техніки, з урахуванням вартості деталей, не влаштовує замовника (через недоцільність ремонту чи відсутності запчастин), то оплачується лише діагностика.

Наша сервісна служба здійснює ремонт та обслуговування техніки таких виробників:

бренды садмаркет

ALPINA, Bertolini,Briggs & Stratton, Canadiana, Castel Garden, ECHO, Efco, EUROSYSTEMS, Flymo, Gardena, Husqvarna AB, Honda, Hitachi, MTD, Oleo-Mac, Partner, PUBERT, Solo, STIGA, STIHL,Texas, Yard-Man, SADKO, Robin Subaru, AL-KO,TecumsehPower, Кентавр, FORTE, IKRA-MOGATEC.