Дилерський центр, якому довіряють!
 

Дилерський центр Садмаркет є спеціалізованим центром у м. Києві, який спеціалізуєтся на продажі, гарантійному обслуговуванні, ремонті і післягарантійному обслуговуванні садово - паркової та будівельної техніки починаючи з 2010 року.
За багаторічну роботу у сфері сервісу садової техніки на Українському ринку ми заслужили довіру багатьох великих компаній, а приватні клієнти рекомендують нас своїм друзям та близьким. Про що неодноразово дізнаємося від нових відвідувачів.

 

Садмаркет ― це не просто дилерський центр садової техніки.

Ми ― професіонали своєї справи!

Завдяки нашому сервісному центру, обладнаному самим високоякісним обладнанням для проведення сервісу садової техніки, нам під силу впоратися навіть із найскладнішими видами поломок Ваших улюблених інструментів.

           Ми є одними з небагатьох дилерських центрів на території України хто має більш ніж 30 дилерських діючих договорів від офіційних постачальників на проведення сервісного обслуговування садового інструменту. 
 

 

"Ми продаємо техніку, яку купили б самі!"
 

           Ми займаємося не тільки ремонтом садової техніки, але й продажем нових садових інструментів та техніки: газонокосарки, культиватори, мотоблоки, бензопили, садові подрібнювачі, кущорізи, садові пилососи і ін. садову техніку. З повним списком товарів Ви можете ознайомитись у розділі  в разділі "Садово-паркова техніка".

  Також, Ви можете зателефонувати за нашим номером (044) 499-91-80, де кваліфіковані менеджери компанії "Садмаркет" допоможуть Вам зробити правильний вибір при покупці садово-паркової техніки, проведуть повний комплекс з передпродажної покупки.

Чому вибирають саме нас?

  • Завжди в наявності і на замовлення широкий асортимент оригінальних запасних частин і витраних матеріалів провідних світових виробників.

  • У сервісному центрі "Садмаркет" Ви завжди можете відремонтувати техніку за гарантією, а також той інструмент гарантія на який вже закінчилася.

  • Якщо з яких-небудь причин Ви не можете привезти техніку самостійно або у Вас немає часу забрати її з нашого сервісного центру, скористайтеся нашою послугою  ― "Доставка Техніки в Ремонт".

       

Наша сервісна служба здійснює ремонт та обслуговування техніки таких виробників:

бренды садмаркет

ALPINA, Bertolini, Briggs&Stratton, Canadiana, Castel Garden, ECHO, Efco, EUROSYSTEMS, Flymo, Gardena, Husqvarna AB, Honda, Hitachi, MTD, Oleo-Mac, Partner, PUBERT, Solo, STIGA, STIHL,Texas, Yard-Man, SADKO, Robin Subaru, AL-KO, Tecumseh Power,