|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Колесо переднє 16X6.50-8 CARLI для трактора Solo by AL‑KO T23 (гумове)
Короткий опис: Переднє колесо розміру 16X6.50‑8 CARLI — готове рішення для заміни або докомплектування передньої осі трактора Solo by AL‑KO T 23‑125.6 (серія Premium / HD). Колесо поставляється з гумовою шиною призначеною для експлуатації на газоні та загальногосподарських ділянках, відповідає стандартним розмірам передніх коліс цієї серії тракторів 16X6.5‑8.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Маркування / модель | 16X6.50‑8 CARLI |
| Призначення | Переднє колесо для тракторів Solo by AL‑KO з передніми колесами 16X6.5‑8 (наприклад T 23‑125.6 HD V2) |
| Тип шини | Гумова шина (пневматична) |
| Сумісність | Моделі серій Premium / HD з передніми колесами 16X6.5‑8 |
Особливості та переваги
- Точний відповідний розмір: маркування 16X6.50‑8 забезпечує сумісність із передньою віссю тракторів Solo by AL‑KO, у яких використовуються передні колеса 16X6.5‑8. Це гарантує просту заміну без необхідності модифікацій.
- Гумова шина — газонозберігаючий профіль: гумова, пневматична шина розроблена для мінімізації пошкоджень трав’яного покриву та забезпечення комфортного ходу по рівних і пухких поверхнях; Solo by AL‑KO у своїх моделях підкреслює застосування рослинозберігаючих/великих гумових шин для збереження газону.
- Покращена маневреність і стабільність: відповідний розмір переднього колеса зберігає заводську геометрію керованості та навантаження на передню вісь, що зберігає заводські характеристики керування і стійкості трактора.
- Універсальність застосування: підходить для догляду за газоном, підсобних робіт на ділянці та пересування по ґрунту зі середнім навантаженням; при потребі трактори Solo by AL‑KO можуть комплектуватися й іншими типами коліс (наприклад, високотракційними/аграрними для важкого ґрунту).
Відмінності від інших варіантів коліс
- Протирівневі агротехнічні шини (Ackerstollen): аграрні/глибокопротекторні комплекти (наприклад комплект задніх агротехнічних коліс 23") забезпечують значно кращу тягу на важкому ґрунті, але вони більш агресивні до газонного покриття порівняно з гумовою газонною шиною 16X6.50‑8. Для пересування і догляду за газоном переднє гумове колесо CARLI — приорітет.
- Різниця передніх і задніх розмірів: у заводських конфігураціях Solo by AL‑KO передні та задні колеса мають різні розміри (поширена комбінація: передні 16X6.5‑8, задні 20X10.0‑8 або 23X10.5‑12), тому при заміні важливо зберегти відповідність сторонам осі.
Рекомендації з установки та експлуатації
- Монтаж проводити згідно з інструкцією заводу‑виробника трактора Solo by AL‑KO або сервісного центру — дотримуватися рекомендованих моментів затягування, положення вентиля та інструкцій з балансування.
- Використовуйте оригінальні комплектуючі та аксесуари виробника при замовленні або обслуговуванні — виробник рекомендує застосовувати оригінальні запасні частини та аксесуари для збереження експлуатаційних характеристик.
- Регулярно перевіряйте тиск в шині та стан протектора; при виявленні пошкоджень чи значного зносу — замініть колесо.
Кому підійде це колесо
- Власникам і операторам Solo by AL‑KO T 23‑125.6 HD V2 та суміжних моделей, яких укомплектовано передніми колесами розміру 16X6.5‑8.
- Тим, хто шукає газонозберігаючий передній комплект з хорошою маневреністю і стабільністю руху.